بیمه آتش سوزي

بیمه نامه آتش سوزی

انواع بیمه نامه های آتش سوزی :

 

۱. بیمه نامه آتش سوزی واحدهای مسکونی :

الف) منازل مسکونی : مواردتحت پوشش در این نوع بیمه نامه ، شامل ساختمان منازل مسکونی ،تاسیسات و اثاثیه منزل مشاعات و مشترکات می باشد . ب) مجتمع های مسکونی : مواردتحت پوشش در این نوع بیمه نامه ، شامل ساختمان منازل مسکونی ،تاسیسات و اثاثیه منزل مشاعات و مشترکات می باشد که توسط مدیر ساختمان یا هیئت مدیره بیمه می گردد. ج) جامع منازل مسکونی : در بیمه نامه جامع منازل مسکونی خسارت های ناشی از آتش…

ماده 14 قانون تملك آپارتمان ها

۲. بیمه نامه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی :

این نوع بیمه نامه ، مراکز تجاری از قبیل فروشگاهها ،کارگاه ها ،تعمیرگاه ها ،مراکزتفریحی، ورزشی و ….را تحت پوشش قرار می دهد .گفتنی است که دامنه بیمه نامه های تجاری گسترده تر از بیمه نامه های دیگر می باشد .

آتش سوزي در يك پاساژ در تهران

 

۳. بیمه نامه آتش سوزی مراکز صنعتی :

دراین بیمه نامه ،تمامی ریسکهای صنعتی، نظیرکارخانه ها تحت پوشش قرار می گیرند .دارایی ها و اموالی که در یک کارخانه می توان بیمه نمود شامل ساختمان ها ،ماشین آلات ،تاسیسات ،موجودی مواد اولیه و ساخته شده ،ابزارآلات و تجهیزات ،اثاثیه ثابت ولوازم اداری و …. می باشد.

بیمه آتش سوزی و سرقت

بهترين پوشش بيمه آتش سوزي توسط نمايندگي 26824

۴. بیمه نامه آتش سوزی انبارها :

الف) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت :در این بیمه نامه ،خسارت های ناشی از آتش سوزی براساس مبلغ مندرج در بیمه نامه و به میزان زیان وارده به بیمه گذاران نسبت به سال بیمه شده جبران خواهد شد . ب) بیمه نامه اظهارنامه ای (شناور) : باتعیین حداکثرسقف مورد تعهد و اعلام موجودی به طور ماهیانه یا سه ماه یک بار ، با توافق بیمه گذار وبیمه گر می توان ازپوشش مناسب و مطمئن تری استفاده کرد .

 

مشاوره و صدور انواع بیمه نامه های آتش سوزی از طریق کازشناسان ما در :

نمایندگی بیمه آسیا کد ۲۶۸۲۴

  ۰۹۱۹۹۰۷۱۰۶۶- ۴۴۵۰۳۰۸۶- ۴۴۵۰۳۱۶۱

آدرس : تهران  – تهرانسز – بلوار لاله – مجتمع تجاری الماس واخد ۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *